Voda, topení, plyn – Olomouc

Trojkombinace voda – topení – plyn patří od vzniku naší firmy k základům našich služeb. V Olomouci a širokém okolí provádíme veškeré instalatérské práce, topenářské práce a plynoinstalační práce. Přijedeme, poradíme s ideálním řešením, obratem zdarma naceníme a hlavně precizně zrealizujeme. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny i smluvní ceny. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky.

Instalatérství, topení, plyn

Provádíme práce pomocí zamrazovací techniky bez nutnosti vypouštění systémů. Na smluvní montáže nabízíme prodlouženou záruku po dobu 60-ti měsíců.

INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

z materiálů pozinkovaných, plastových, měděných v libovolném rozsahu, občanské i průmyslové výstavby, opravy a rekonstrukce

TOPENÁŘSKÉ PRÁCE

V libovolném rozsahu, klasickým způsobem i topení z plastových a měděných materiálů, podlahové vytápění, občanské i průmyslové výstavby, opravy a rekonstrukce. Dále dodání, montáž a zapojení tepelných čerpadel a solárních systémů.

PLYNOINSTALAČNÍ PRÁCE

Výstavba plynovodních přípojek a domovních instalací pro veřejný i průmyslový rozvod, dodávka plynospotřebičů a dalšího plynárenského materiálu, revize plynovodů a spotřebičů, uvedení spotřebičů do provozu, kompletní montáž kotelen, servisní záruční i pozáruční opravy plynových kotlů, regulace zařízení.

VODOVODY A KANALIZACE

Z plastových a litinových materiálů, úpravny vody, čerpací stanice, vodojemy, čističky odpadních vod, přípojky pro občanskou a průmyslovou výstavbu.