Centrální vysavače – Olomouc

Beam Electrolux

Centrální vysavače jsou velmi silné a účinné. Pomohou zajistit zdravé a čisté prostředí doma či v kanceláři. Jsou vhodné jak pro každou domácnost, tak také pro profesionálníkaždodenní použití. Sami doporučujeme a prodáváme centrální vysavače Beam Elektrolux, na které se můžete spolehnout ve všech ohledech. Vysavače vám dodáme nejen v Olomouci, ale i v širokém okolí.

Zajišťujeme kompletní montáž centrálních vysavačů značky Beam Elektrolux, jejich zarůční i pozáruční servis, školení k provozu.

Akce na centrální vysavače od společnosti Malvo

Při zpracování kompletní topenářské zakázky v rodinném domě, získáte od nás rozvody centrálního vysavače a jejich instalaci ZDARMA.

Centrální vysavače příznivě přispívají k čistšímu a zdravějšímu prostředí nejen v domácnostech, ale i v komerčních prostorách a průmyslových objektech.

Ať již si vyberete jakýkoli systém vysávání, máte jistotu, že získáváte kvalitu, která zpříjemní a zjednoduší váš úklid.

Stačí pouhé zasunutí ultralehké hadice do vysavačové zásuvky a veškeré vysáté nečistoty mizí potrubím mimo uklízené prostory. A to bez nutnosti přenášení těžkého přístroje na elektrické šňůře, protože jednotka centrálního vysavače je umístěna v technické místnosti, kotelně nebo garáži.

Tento jednoduchý ale účinný princip lze použít v bytech a rodinných domcích všech velikostí.

Centrální vysavače od nás mají tyto výhody:

 • Účinnou zbraň proti nečistotám
  Z široké nabídky lze do každého objektu zvolit dostatečně výkonný agregát pro dokonalý úklid.
 • Nekompromisní zbraň proti alergiím
  Nečistoty, prach, bakterie a roztoči jsou po vysátí odvedeny mimo obytné prostory a už se nikdy nevrátí zpět, protože přefiltrovaný vzduch je vyfukován mimo objekt.
 • Snadnou manipulaci
  Ultralehká hadice potřebné délky s možností ovládání na rukojeti je u centrálních vysavačů samozřejmostí.
 • Tichý provoz
  Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX s hlučností 60 dB splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
 • Bezúdržbový provoz
  Centrální vysavače BEAM ELECTROLUX jsou osazeny pohyblivými samočistícími bezúdržbovými filtry.